If you have account already, Log in here first

Přihlásit
 • cs
  Menu

  Představení Tomáše – nového autora

  18 Srp 2017,

  Zdravím všechny současné i budoucí tradery,

  v tomto úvodním článku bych se Vám rád představil a řekl vám něco o tom, co Vás čeká.

  Jmenuji se Tomáš a budete mít možnost se se mnou nyní potkávat poměrně často. Jednak budu Vaším hlavním kontaktem zde na podpoře a na diskusním fóru, kam můžete umísťovat své dotazy, připomínky či návrhy a dále bych Vás rád v článcích, které budou postupem času přibývat, informoval a snad i trochu naučil některé technické věci, které budete při tradingu potřebovat a se kterými se budete setkávat.

  Abych Vám mohl na Vaše dotazy odpovídat, pochopitelně musím mít na kontě určité zkušenosti. Jsem povoláním ajťák a správce serverů, mám zkušenosti s provozem a řešením potíží s MT4, dále s vývojem strategií, s provozem VPS a serverů a kromě toho jsem se věnoval i monitoringu. Dále jsem také hodně pracoval s linuxem a mac os. Tradingu jsem se začal věnovat v roce 2011, takže mám z této oblasti už zkušeností troufám si říct dost. Automatickým strategiím se naplno věnuji od začátku roku 2014. Zaměřuju se primárně na Forex a CFD.

  Ve volném čase rád bádám nad novými přístupy a rozšiřuju si obzory z tradingové oblasti a jelikož jsem se tento rok rozhodl přesídlit mimo Českou republiku tak zbývající volný čas věnuju poznávání okolí a kultury Malty, kde jsem nyní zakotvil a žiji zde se svou přítelkyní.

  Již příští týden se můžete těšit na další články, kde se podíváme na některé z témat, na které se často ptáte.

  Těším se na vás u článků i dotazů!

  Tomáš

  Stáhněte si e-book zdarma

  "Tajemství ziskových strategií"

  ebook

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *