If you have account already, Log in here first

Naučte se investovat jako profesionálové!

Spojili jsme síly s Jakubem Bezděkovským, zkušeným investorem a traderem. Připravili jsme společně unikátní kurz, kde vás provedeme investováním.

Dozvíte se proč a jak investovat, jaké jsou druhy aktiv, na co si dát v investování pozor, jaké máte možnosti, jak se nejlépe zajistit na budoucnost a mnoho dalšího. 

Tento kurz bude praktickým průvodcem pro ty, kteří s investováním začínají. Vytvořili jsme jej pro vás na základě vašich požadavků, takže věříme, že vám dá cenné know how a pomůže vám se odrazit a naskočit na dráhu úspěšného investora.

Speciální akce do neděle 23.12.2018

Den
Hodin
Minuta
Vteřina

Co vše získáte?

Diskuzní fórum

V diskusním fóru se můžete ptát na vše co vám není jasné a Jakub vám poradí. Stejně tak můžete sdílet své analýzy a náhled na trh s dalšími účastníky.

Nový koncept intenzivního kurzu

Připravili jsme koncept kurzu, který roste s vámi. Hned ze začátku dostanete 20 lekcí a další budou přibývat. Přijde krize? Uděláme lekci. Objevíme zajímavý investiční nástroj? Natočíme o tom lekci...

Unikátní průvodce

Tento kurz je ve svém ohledu unikátní. Není zaměřen na konkrétní trh, ale na investování samotné. Jeho cílem je ukázat vám, jak si postavit investiční portfolio nejen z akcií, ale i z dluhopisů, drahých kovů atd.

↓↓↓ Pokračujte dolů ↓↓↓

Kurz Jak a kam investovat

2 490 Kč
  • Kompletní průvodce základy investování
  • 20 lekcí
  • Dlouhodobá investiční strategie DCA
  • Od úplných základů až po pokročilé informace
  • Praktický průvodce možnostmi investování kapitálu
  • Bonus 1000 Kč

Tyto speciální podmínky platí pouze do neděle 23.12.2018!

Den
Hodin
Minuta
Vteřina

Kdo vás bude kurzem provázet?

Jakub Bezděkovský

Finančním trhům se věnuji od roku 2010 – od své bakalářské práce, která byla oceněna cenou ESOP (excelentní studentská práce).

Po absolvování VŠE Praha jsem pracoval pro přední retailové brokery na sell side. Nyní se věnuji investicím a tradingu, z větší části konzervativně investuji, jak pasivně do ETF fondů, tak i aktivně hledám podhodnocené akcie. Přístupem jsem trochu Buffett, trochu Lynch nebo Bogle a z traderské části Soros.

Mojí druhou vášní je kvalitní gastronomie, při vysoké škole jsem se vyučil kuchařem a půl roku jsem vařil v Londýně.

V soukromém čase se věnuji rozvoji osobnosti, rád čtu a pokud je příležitost, vyjedu na moře či přehradu napnout plachty.

Jakub Bezděkovský