If you have account already, Log in here first

Přihlásit
 • cs

  Konečně je to tady!

  6 týdnů psaní, 2 týdny korektur, 2 týdny čekání na tisk... a... povedlo se

  Výsledkem je unikátní kniha, kde najdete pohled na trhy od šesti autorů, popis jejich strategií a mnoho užitečných informací.

  Věřím, že kniha vám bude skvělým průvodcem v džungli finančních trhů!

  book3

  Chceme, aby se naše kniha dostala k obchodníkům a pomohla jim najít tu správnou metodu, kterou budou obchodovat na burze. Proto jsme cenu nastavili na rozumnou úroveň.

  Prodej zajišťuje společnosti silverum.cz, v případě platby na dobírku bude cena vyšší. 199,- Kč je celková cena při platbě předem.

  OBSAH KNIHY

  Základní pojmy finančních trhů

  Bylo nám jasné, že tato kniha se dostane do ruky nejen zkušeným burzovním harcovníkům, ale i nováčkům. Proto jsme nevynechali kapitolu, kde vám David Puchýř vysvětlí základy obchodování.

  Automatické obchodní systémy

  Druhou kategorii, kde již najdete konkrétní obchodní přístupy, si vzal na starost Zdeněk Zaňka. V této části do detailů rozebere, jak se automatické strategie staví, na co si dát pozor apod.

  Komodity a komoditní spready

  Elena Lindišová je zkušená obchodnice, která se věnuje obchodování komoditních spreadů. V její části najdete podrobný popis jejich obchodování a též konkrétní strategie.

  Opce

  Jan Kaška je členem investičního výboru fondu Charles Bridge, kde obchodují opční strategie na obrovském kapitálu. Vzal si na starosu tuto část, kde vás lidskou a pochopitelnou formou seznámí se světem opcí a též přidá dvě konkrétní obchodní strategie.

  Akcie a investice

  Investování do akcií, neboli kupování podílů ve firmách, je snad nejstarším způsobem obchodování. Jakub Bezděkovský se této oblasti věnuje mnoho let a seznámí vás s tímto světem. Proč investovat? Jak? Do čeho? Na tyto otázky najdete odpovědi v kapitole Jakuba Bezděkovského.

  Drahé kovy

  Zlato a stříbro, byly odjakživa považovány za finanční kovy a v dlouhodobém horizontu si drží svou cenu. Jan Rohrbacher, jednatel společnosti Silverum, napsat část o drahých kovech, kde podrobně rozebírá historický i fundamentální pohled.

  Prodej zajišťuje společnosti silverum.cz, v případě platby na dobírku bude cena vyšší. 199,- Kč je celková cena při platbě předem.

  Video ze křtu knihy na Money Expo 2018