If you have account already, Log in here first

Přihlásit
 • cs
  kniha_mala

  Konečně je to tady!

  6 týdnů psaní, 2 týdny korektur, 2 týdny čekání na tisk... a... povedlo se!

  Připravili jsme pro vás unikátní knihu, kterou v ČR jen tak nenajdete. Podílelo se na ní 6 autorů, každý se zaměřením na jinou oblast finančních trhů.

  Výsledkem je unikátní kniha, kde najdete pohled na trhy od šesti autorů, popis jejich strategií a mnoho užitečných informací.

  Věřím, že kniha vám bude skvělým průvodcem v džungli finančních trhů!

  Chceme, aby se naše kniha dostala k obchodníkům a pomohla jim najít tu správnou metodu, kterou budou obchodovat na burze. Proto jsme cenu nastavili na rozumnou úroveň.

  OBSAH KNIHY

  Základy finančních trhů

  Bylo nám jasné, že tato kniha se dostane do ruky nejen zkušeným burzovním harcovníkům, ale i nováčkům. Proto jsme hned na začátek dali kapitolu, kde vám David Puchýř vysvětlí základy obchodování.

  Automatické obchodní systémy

  Druhou kategorii, kde již najdete konkrétní obchodní přístupy, si vzal na starost Zdeněk Zaňka. V této části do detailů rozebere, jak se automatické strategie staví, na co si dát pozor apod.

  Komodity a komoditní spready

  Elena Lindišová je zkušená obchodnice, která se věnuje obchodování komoditních spreadů. V její části najdete podrobný popis jejich obchodování a též konkrétní strategie.

  Opce

  Jan Kaška je členem investičního výboru fondu Charles Bridge, kde obchodují opční strategie na obrovském kapitálu. Vzal si na starosu tuto část, kde vás lidskou a pochopitelnou formou seznámí se světem opcí a též přidá dvě konkrétní obchodní strategie.

  Akcie a investice

  Investování do akcií, neboli kupování podílů ve firmách, je snad nejstarším způsobem obchodování. Jakub Bezděkovský se této oblasti věnuje mnoho let a seznámí vás s tímto světem. Proč investovat? Jak? Do čeho? Na tyto otázky najdete odpovědi v kapitole Jakuba Bezděkovského.

  Drahé kovy

  Zlato a stříbro, byly odjakživa považovány za finanční kovy a v dlouhodobém horizontu si drží svou cenu. Jan Rohrbacher, jednatel společnosti Silverum, napsat část o drahých kovech, kde podrobně rozebírá historický i fundamentální pohled.