If you have account already, Log in here first

Přihlásit
 • cs
  Menu

  Komoditní spready a dovolená

  27 Srp 2015,

  Mnozí jste si všimli, že dva týdny na mém blogu nepřibyl nový článek. Minulý týden jsem se totiž spontánně rozhodla, že si dám pár dní odpočinek a vyrazím do Alp. Nebyla to moje hlavní dovolená, ta mě teprve čeká. Prostě jsem si ze dne na den naplánovala volno.

  To je sice hezké – neplánovaná dovolená. Ale co můj poslední otevřený obchod na pšenici? Může si člověk i psychicky odpočinout, když obchoduje na burze? Ano, může! A to je přesně to, co mám na komoditních interdelivery spreadech nejraději. Časová nenáročnost. Kontrola obchodu mi i na dovolené zabrala jen pár minut denně. Postačí připojení na internet.

  Jistě jste si všimli, že akciové trhy prošly v průběhu posledního týdne mohutnými výprodeji. Trhy zasáhla extrémní panika a lidé mluvili o recesi a pomalu konci světa. Avšak naše interdelivery spready byly naprosto v klidu a nijak extrémně se nehýbaly. To je další velká výhoda obchodování komoditních spreadů.

  Na grafu můžete vidět, kde jsem do obchodu vstoupila a jak se spread dále vyvíjel. Při kontrolováni obchodu jsem se rozhodně nezapotila tak, jako většina akciových obchodníků. Momentálně jsem s obchodem v mírném zisku. Pokud by spread náhodou dále klesal, budu mít výhodnou možnost pozici zvětšit.

  Stáhněte si ZDARMA ebook

  "Tajemství komoditních spreadů"

  template-7-40548431505304004-large

  2 Comments

  1. Martin

   Dobrý deň.

   Ako dopadol tento váš obchod? Ešte ho držíte, alebo ste už predali pozície?

   1. Elena Lindišová

    Dobrý deň, nakoľko sa očakávaný pohyb nahor neuskutočnil, rozhodla som sa z obchodu už dávnejšie vystúpiť.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *