If you have account already, Log in here first

Obchodujte opce jako profesionálové!

Quastic spojil síly s Janem Rohrbacherem a Janem Kaškou z fondu Charles Bridge. Připravili jsme intenzivní kurz obchodování opcí, kde se naučíte vše od úplných základů až po pokročilé strategie, které v rámci fondu používají.

Dozvíte se vše, co potřebujete znát k tomu, abyste se stali úspěšným obchodníkem a dokázali efektivně zhodnocovat své vlastní finance.

Vše, co učíme, máme prověřené a víme, že vede k úspěchu. Kurz je velmi intenzivní, ale doktorem se také nestanete za týden. A podle toho přistupujeme i ke vzdělávání.

Speciální akce do neděle 20.1.2019

Den
Hodin
Minuta
Vteřina

Co vše získáte?

Diskuzní fórum

V diskusním fóru se můžete ptát na vše co vám není jasné a Honzové vám poradí. Stejně tak můžete sdílet své analýzy a náhled na trh s dalšími účastníky.

Nový koncept intenzivního kurzu

Připravili jsme koncept kurzu, který roste s vámi. Hned ze začátku dostanete desítky lekcí a další budou přibývat. Změní se podmínky na trhu? Bude nová lekce. Budou nové zajímavé nástroje? V lekcích si vysvětlíme, jak je obchodovat.

80 lekcí a 30 hodin vzdělávání

Kurz je velmi intenzivní. Jsme v polovině a máme za sebou 40 lekcí a 15 hodin vzdělávacích videí. Kurz pokračuje dál a všechny lekce si můžete pustit i ze záznamu, každou klidně 10x.

↓↓↓ Pokračujte dolů ↓↓↓

Kurz obchodování opcí

3 490 Kč
  • Kompletní průvodce obchodováním opcí
  • 80 lekcí
  • 30 hodin vzdělávacích videí
  • Opční strategie
  • Nový koncept kurzu, který roste s vámi
  • Bonus 1500 Kč

Tyto speciální podmínky platí pouze do neděle 20.1.2019!

Den
Hodin
Minuta
Vteřina

Kdo vás bude kurzem provázet?

Jan Kaška a Jan Rohrbacher

Jan Kaška vystudoval VŠE a jeden rok byl na vysoké škole v Hong Kongu.

Jan Rohrbacher vystodoval též VŠE a v rámci studia byl jeden rok na vysoké škole v USA, konkrétně na Arizona State University.

Každý z nich se věnuje obchodování na finančních trzích více než 15 let. Mají zkušenosti jako portfolio manageří pro hedge fondy a dnes jsou oba členem investičního výboru fondu Charles Bridge, kde má na starost vývoj strategií pro obchodování opcí. Ty následně obchodují na kapitálu více než 150 milionů Kč.

Za posledních 6 let ve fondu dosahovali pravidelně zisků. Portfolio řídí tak, aby bylo zajištěné i pro případ nečekaných situací a díky tomu dosahuje zisků i v situacích, kdy trh padá. Například v letošním roce, při prudké korekci v únoru, uzavřeli vysoký zisk (viz článek ZDE).

Jan Kaška je také pravidelným přednášejícím na investičních konferencích.

Fond Charles Bridge se též často objevuje v předních periodicích, jako je Forbes. Níže jsme pro Vás vybrali 2 články (po kliknutí se Vám otevřou v novém okně)