Kurz diskrečního obchodování s Michalem Stiborem ZDARMA

​Registrace byla uzavřena. 

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund
arrow-down

Co vás v kurzu s Michalem naučíme?

 • 1
  Jak hledat strategie pro diskreční obchodování
  I diskreční obchodník potřebuje strategii, podle které bude obchodovat. Ta musí být zisková a splňovat několik požadavků, které vám Michal řekne.
 • 2
  Jak strategie pro diskreční obchodování testovat
  Strategii je nutné si otestovat, abychom měli představu o tom, zda a jak strategie funguje. Michal vám ukáže, jak strategie testuje přímo na této jedné konkrétní, kterou pro vás postaví.
 • 3
  Jak strategie obchodovat
  Mít hotovou strategii nestačí, také je potřeba ji správě obchodovat. Michal vám v reálném trhu ukáže, jak strategii obchodovat a na co si dávat pozor, abyste zbytečně nepřišli o peníze.
 • 4
  Praktické rady a tipy a kompletní strategie zdarma
  Na závěr dostanete praktické tipy a rady, které vám pomůžou v diskrečním obchodování. Také dostanete kompletní strategii zpracovanou jako PDF průvodce. Vše si shrneme v praktickém závěrečném webináři.
arrow-down

Co od nás získáte?

Hotová strategie v PDFPo tomto kurzu dostanete zdarma hotovou strategii v PDF i s praktickými příklady a tipy, jak dále obchodovat. K tomu dostanete video s ukázkami z reálného obchodování.

7 lekcí + 2 webináře od zkušeného tradera Michala Stibora

Michal Stibor obchoduje 11 let a v tomto kurzu vám zdarma předá část svých znalostí. A to těch zaměřených na strategie, které jsou velmi důležité a zásadní.

Cenné znalosti, které vám zůstanouZ celého kurzu si odnesete praktické znalosti, které využijete, ať již obchodujete diskrečně nebo pomocí automatických strategií.

arrow-down

Získejte to nejlepší z naší mnohaleté praxe: 

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

© 2019 Quastic. All rights Reserved