If you have account already, Log in here first

Přihlásit
 • cs
  Menu

  Forex AOS: Tohle by se v ČR nestalo :)

  7 Pro 2016,

  Před nedávnem jsem se vrátil z Asie, kde jsem měl se svým kolegou sérii přednášek. Rád bych se s vámi podělil o zkušenost ze Singapuru. Přál bych si, aby to tak fungovalo i v ČR :).

  První seminář jsme měli v Singapuru. Dorazilo asi 60 lidí, takže fajn atmosféra. V Singapuru naštěstí umí všichni anglicky :).

   

  O čem chci ale psát nastalo až po semináři samotném.

  Jako správní Češi jsme se vydali po jeho skončení na pivo ještě spolu s pár účastníky probírat nápady a i to co s tradingem nesouvisí. Sedli jsme si ke stolu, objednali rovnou celou pípu a začali debatovat. A dva lidi sedící vedle u stolu najednou nějak zpozorněli. Za chvilku přišli a hele, oni taky tradeři. A aby to nebylo málo, tak také dělali školení, navíc v úplně jiné oblasti tradingu.

  Už jsem si říkal, zvyklý z českého rybníčku, jaká bude jejich reakce. Ale k mému překvapení žádné „Já tě shodím před celým trhem“, „Seš nula, tak co se sem se*eš“ nepřišlo.

  Místo toho upřímný zájem o trading, o to co děláme, o to jak bychom mohli spolupracovat a sdílet zkušenosti. Nakonec z toho bylo pár hodin super pokecu o oblasti, kterou jsem doteď znal jen z doslechu.

  Toto je něco, co mi chybí v ČR.

  Trochu nadhledu, dívat se do budoucna, koukat na věci pozitivně a ze širších souvislostí, obyčejný respekt. Trading je fajn a když budujete komunity spolupracujících traderů z různých oblastí, tak je o to lepší. Obchodních stylů zkrátka existuje tolik, že ten co si hrabe jen na svém píšečku přichází o hrozně moc :).

  Děkuji za tyhle zkušenosti, posouvá mne to velmi výrazně kupředu!

  A všem traderům (nejen singapurským) přeji, ať si to uvědomí!

  Stáhněte si e-book zdarma

  "Tajemství ziskových strategií"

  ebook

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *