If you have account already, Log in here first

Přihlásit
 • cs

  Webináře RoboMarkets + Quastic

  Děkuji vám za registraci na vzdělávací sérii webinářů, kde se podíváme na srovnání automatického a diksrečního obchodování, na to jak stavět automatické strategie a trochu zabrousíme i na téma stock pickingu. Vše si projdeme postupně v šesti webinářích a na konci nás budou čekat dvě živé akce - v Praze a v Brně. Na konci série budou ještě dva webináře zaměřené na ruční stavbu strategií v platformě R Trader. Celkem tedy 8 webinářů + 2 živé akce.

  Na této stránce najdete vždy odkaz, kterým se dostane na aktuální webinář. Každý bude vysílán živě a přes Youtube. Odkaz povede přímo na Youtube, kde můžete i snadno pokládat otázky.

  K webinářům patří i diskusní fórum, informace k němu najdete níže.

  Záznamy webinářů a diskusní fórum

  Chceme, abyste si ze série webinářů odnesli co nejvíce. Proto jsme pro vás připravili členskou sekci, kde najdete veškeré záznamy webinářů a také diskusní fórum, kde odpovíme na všechny vaše otázky.

  Přístupové údaje do členské sekce vám pošleme ve čtvrtek po prvním webináři. Pokud byste je nedostali, napište nám na info@quastic.cz

  Pokud budete mít dotaz přímo k brokerovi RoboMarkets (jejich podmínky apod.), můžete využít jejich web www.robomarkets.cz, případně napsat na email info@robomarkets.cz

  Členská sekce je na samostatném webu www.strategylab.cz

  Sérii webinářů vás bude provázet

  zz

  Zdeněk Zaňka

  Algotrader, autor webinářů

  904ecafd6ffc7a98e1244cde4ac2c02e

  Tomáš Vaněk

  Vývojář strategií a podpora na diskusním fóru